trailer

Nieuwe releasedatum voor RIDE 3

Nieuwe releasedatum voor RIDE 3

RIDE 3 zou normaal begin november verschijnen, maar dat feestje gaat niet door. De release is verschoven naar 30 november, wat qua uitstel dus nog wel meevalt. Ook is een nieuwe trailer vrijgegeven waarin de verschillende soorten motors worden voorgesteld. De game heeft in totaal 230 modellen, onderverdeeld in onderstaande categorieën:

  • Naked & Heritage – Wind in je haar, in stijl.
  • 2 strokes – Het vervaarlijke geluid van brute kracht, steeds in het hart van veel bikers.
  • Vintage Bike – Voor de echte liefhebber is er niets beter dan te rijden met een onvervalst stuk geschiedenis. Het is belangrijk om het verleden te kennen, om zo de toekomst beter te appreciëren.
  • Maxienduro – Een nieuwe categorie motorfietsen in RIDE 3; de perfecte motorfiets om overal heen te gaan (en ook sneller).
  • Supermotard – Een rush aan adrenaline bij iedere bocht. Dankzij nieuwe en specifiek ontworpen off-road tracks, zal het mogelijk zijn om ten volle de kracht van de glijdende wielen te ervaren.
  • Sportbikes – koninginnen van ieder circuit, agressief en supersnel. De game bevat motorfietsen van alle belangrijke BSB teams (British Superbike), zoals Anvil Hire TAG Racing Yamaha, Bournemouth Kawasaki en de Be Wiser Ducati, waarmee Shane Bryne de laatste twee kampioenschappen wist te winnen.

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Onderwerp: Racing, Ride 2
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden