Ontwikkeling van Halo Infinite stopt op 18 november
De actieve ontwikkeling van Halo Infinite eindigt op 18 november, dezelfde dag dat Operation: Infinite van start gaat. Daarmee komt er een einde aan de grote updates voor de game die in 2021 verscheen en oorspronkelijk deel uitmaakte van een tienjarenplan om het verhaal van Master Chief jarenlang voort te zetten.
Halo Studios, de nieuwe naam van het voormalige 343 Industries, bevestigt dat Operation: Infinite de laatste grote update is die momenteel gepland staat voor Halo Infinite. Wel belooft het team spelers te blijven ondersteunen met uitdagingen, beloningen en community-evenementen in 2025 en daarna.
In een verklaring bedankt het team de fans voor hun jarenlange steun: “Het is een legendarische rit geweest vol seizoenen, evenementen, maps en herinneringen. Jullie enthousiasme is de leidraad voor al ons werk.” De studio zegt nu haar focus te verleggen naar nieuwe projecten, waaronder Halo: Campaign Evolved. Operation: Infinite brengt dubbele XP-bonussen, een Operation Pass van 100 niveaus, acht nieuwe pantser-sets, nieuwe Ranked-seizoenen en meer dan 200 nooit eerder uitgebrachte aanpassingen via The Exchange