nieuws

Baldur’s Gate 3 publishing chief prijst Dragon Age: The Veilguard

Baldur’s Gate 3 publishing chief prijst Dragon Age: The Veilguard
Titel

Nadat Michael Douse, de publishing chief van Baldur’s Gate III, had eerder al zijn mening gedeeld over Ubisoft en diens aanpak met betrekking tot subscriptions en gameverkoop, heeft hij nu ook zijn visie over Dragon Age: The Veilguard gedeeld. 

Nadat hij de game meerdere weken al heeft kunnen spelen, heeft hij lovende woorden over de sequel in de Dragon Age-saga. Omdat hij al verwacht dat mensen het zouden vergelijken met Baldur’s Gate, zegt hij dat het een “goedgemaakte, personage-gefocuste Netflixreeks is die je wil bingen” (in tegenstelling tot de “zware, 9 seizoen lange show” die Baldur’s Gate III is). 

Hij is ook zeer te spreken over het combat systeem, maar hij is vooral blij dat het de “eerste Dragon Age-game is die weet wat het wil zijn”. “Kort gezegd, het is leuk”, laat hij vallen. “Veel beter dan de gemiddelde actie game en minder zwaar dan de enorme RPG’s die potentieel overweldigend over kunnen komen” voegt hij er nog aan toe. 

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Onderwerp: Dragon Age: The Veilguard
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden