Niemand minder dan Terry Crews is binnenkort speelbaar in Call of Duty: Black Ops 7 en Warzone. Hij maakt deel uit van de Season 3 Reloaded update.
Heb je nog geen account?
Niemand minder dan Terry Crews is binnenkort speelbaar in Call of Duty: Black Ops 7 en Warzone. Hij maakt deel uit van de Season 3 Reloaded update.
Eigenlijk is het verrassend dat het nog zo lang geduurd heeft alvorens Terry Crews als speelbare Operator wordt toegevoegd aan Call of Duty: Black Ops 7 en Warzone. Crews is immers een Replacer in de marketing van Call of Duty en andere Replacers (Peter Stormare en Nikki Glaser) zijn reeds speelbaar. Binnenkort krijgen zij dus het gezelschap van Crews.
Voor wie het niet weet: Replacers vervangen mensen op hun werk als die het te druk hebben met Call of Duty spelen. Het levert een hoop reclamefilmpjes op voor de games, waarbij de Replacers vaak nogal een eigenzinnige invulling geven aan het beroep dat ze dan uitoefenen.
Terry Crews als Replacer zal deel uitmaken van de Tracer Pack: Luxury Crews Ultra Skin Bundle die gelanceerd wordt in het kader van de Season 3 Reloaded update. Wanneer de bundel precies verschijnt, is niet bekend, maar het zal ergens tussen 30 april en het einde van mei zijn. De bundel bevat het volgende:
Crews zal overigens niet de enige nieuwe Operator zijn die erbij komt. Ook RoboCop wordt speelbaar via de RoboCop Event Pass, die uiteraard nog andere beloningen met zich meebrengt ook.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!