Resident Evil Requiem-cover verraadt de terugkeer van belangrijk personage
Een vroegtijdige leak op de PlayStation Store heeft bevestigd wat fans al maanden vermoedden: Leon S. Kennedy speelt een rol in Resident Evil Requiem. De coverafbeelding toont hoofdpersonage Grace Ashcroft op de voorgrond met een grote, prominente Leon achter haar, een duidelijk teken dat hij opnieuw een belangrijke plaats inneemt in het verhaal.
Dat Leon’s terugkeer uitlekt, is opvallend. Capcom zou de onthulling vermoedelijk bewaren voor The Game Awards, waar Requiem later deze week officieel wordt getoond. Maar PlayStation was de uitgever net iets te snel af.
Opmerkelijk: in juni nog verklaarde game director Koshi Nakanishi dat Leon “niet het type is dat schrikt van een vallende emmer” en dat hij daardoor niet goed past bij pure horror. “Niemand wil Leon zien die overal bang van wordt,” zei Nakanishi destijds. Achteraf gezien probeerde hij duidelijk twijfel te zaaien.
