Er duiken berichten op over een “Great Exodus” bij Ubisoft. Blijkbaar verlaten meer en en meer ontwikkelaars het bedrijf, waardoor verschillende projecten in de problemen dreigen te komen, met vertragingen en uitstel van game releases tot gevolg.
Ter illustratie wordt erop gewezen dat inmiddels al 12 van de top 50 developers van Assassin’s Creed Valhalla vertrokken zijn. Ook 5 van de top 25 ontwikkelaars van Far Cry 6 werken inmiddels niet meer bij Ubisoft.
De reden voor de exodus zou gezocht moeten worden bij ontevredenheid over allerlei zaken. Zo zijn er werknemers die teleurgesteld zijn in de manier waarop Ubisoft is omgegaan met gevallen van (seksuele) intimidatie. Ook zou geklaagd worden over een te laag loon en betere opportuniteiten elders.
Bron: axios.com





