Op Steam is Life is Strange: True Colors momenteel het slachtoffer van review bombers die massaal veel negatieve reviews achterlaten. Het gaat voornamelijk om Chinese spelers die niet blij zijn met het feit dat in de game een Tibetaanse (verzets)vlag te zien is in de buurt van een winkel genaamd Treasures of Tibet.
Hoewel Tibet een autonome regio is die zichzelf onafhankelijk van China positioneert, ziet China dat anders. Volgens China maakt de Tibetaanse regio integraal deel uit van China, net als Hongkong en Taiwan. Dat een game iets anders lijkt te suggereren, schiet bij veel vaderlandslievende Chinezen in het verkeerde keelgat.
Het is niet de eerste keer dat Chinese gebruikers van zich laten horen via review bombing. Zo werd Red Candle Games bijna kapot gemaakt omdat in Devotion per ongeluk een verwijzing zat naar een meme die de Chinese president Xi Jinping vergelijkt met Winnie de Poeh. Nier: Automata dan weer werd aangepakt omdat de game geen Chinese taalondersteuning had.





