Binnenkort hoop nieuwe content voor Red Dead Online
Rockstar Games gaat een hoop nieuw materiaal toevoegen aan de bèta van Red Dead Online, als onderdeel van de eerste titelupdate die zal plaatsvinden op 26 februari. Zo zal de update een hele hoop nieuwe wapens, kleding, events en emotes toevoegen. Na de eerder genoemde titelupdate op 26 februari kunnen spelers ook uitkijken naar wekelijks nieuwe content en speciale aanbiedingen.
Nieuwe Gameplay Nieuwe toevoegingen omvatten het Fool’s Gold Free Roam Event, waarbij spelers strijden om een opzichtig en beschermend pak van Golden Armour te bemachtigen. Vecht om de drager van het pak te overwinnen om zo punten te verdienen en de bewapening als de jouwe te claimen. Vervolgens zijn de rollen omgedraaid, en verdien je punten voor kills terwijl je het pak draagt. Competitive Challenges krijgt een verse vangst met de Fishing Challenges. Fishing Challenges worden uitgesplitst naar type, kies voor een utidaging en je krijgt de benodigde uitrusting om te kunnen concurreren, inclusief de hengel, kunstaas en aas dat specifiek bedoeld is voor het uitdagingstype: of het nu krekels zijn voor een rivieruitdaging, rivierkreeften voor het moeras of wormen voor meren. Ga vervolgens naar een geschikte waterpartij om deel te nemen - ook wordt je beschermd tegen overlast van boosaardige bandieten terwijl je de uitdaging aangaat. Je wint als je in totaal het hoogste gewicht aan vis vangt. Verder zijn er drie nieuwe Showndown Modes op komst waarin spelers en teams strijden om tassen te verzamelen en leveren en buit van elkaar te stelen om te overleven. Blijf op de hoogte voor meer informatie over Up in Smoke, Spoils of War en Plunder. Er komt ook meer variatie in races, met Target Races waarbij spelers te paard op doelwitten schieten om voorbij checkpoints te komen terwijl ze langs een spoor naar de finish racen. Nieuwe Wapens B.D. en Co. is het hoogwaardige, hoge capaciteit Evans Repeater- geweer aan het uitrollen. De Zeldzame Shotgun is het nieuwste variant van de krachtige longarm met dubbele loop van D.D. Packenbush. Het model heeft een antieke vervaagde koperen afwerking, en een kunstige versierde laadkamer. Beide wapens zijn beschikbaar via de Wheeler & Rawson-Catalogus en bij lokale wapensmeden. Nieuwe Kleding en Emotes Een breed scala aan nieuwe kleding om je personage verder aan te passen - van de met slang versierde Diamondback-hoed tot het met bont versierde Rutledge-vest - is in aantocht, met nieuwe outfits, jassen, laarzen, jassen, handschoenen, hoeden, vesten en meer. |
Geschreven door Jeugd.
Iemand die hier op wacht? Ik heb het nog bijna niet aangeraakt...
Geplaatst op 2019-02-21 13:39:57
Best dat je wacht.
Ik heb de Battle Royal in teams van 3 eens gecheckt toen het uitkwam, best leuk
Maar Apex is beter ^-^
Geplaatst op 2019-02-21 15:53:24
Zou graag zo van die businesses systemen zien zoals Gta Online dat je niet constant vastzit in een lobby screen.. Gewoon in free roam geld verdienen en grinden..
Geplaatst op 2019-02-21 13:56:03
Ja mag zeker wat nieuwe content komen voor de gene die al even bezig zijn met red dead 2 ik moet nog aan de multypl beginnen XD
Geplaatst op 2019-02-21 13:56:57
De MP is echt saai, er valt niets te doen en voor cosmetics en of wapens is het een grindfestijn.. Is leuk voor even maar dan heb je ook alles gezien wat er te doen valt.
de MP hadden ze beter gratis gereleased als standalone imo.
Geplaatst op 2019-02-21 14:50:37
Das nog een idee
(Ma kzie er ni gebeuren :/ )
Geplaatst op 2019-02-21 15:54:19
allee dat wordt weer een festijn om mijn plat te behalen ooo boy
Geplaatst op 2019-02-21 19:16:13
Wees voorbereid om een bepaalde missie constant te herdoen als ge deftig wilt levellen naar 50.. Ik hoop dat ze geen DLC trophies meer insteken :p.
Geplaatst op 2019-02-21 23:01:22
Maakt niet meer uit ben level 50 en was wel goed zo. Om eerlijk te zijn heb al betere MP games gespeeld. Eentonig en saai na verloop van tijd.
Geplaatst op 2019-02-21 21:31:05