Takuro Mizobe, de CEO van Palworld developer Pocketpair, heeft via sociale media gereageerd op het feit dat er een hoop Palworld klonen zitten aan te komen. Enigszins ironisch natuurlijk, aangezien Palworld zelf ook op heel wat vlakken een déjà vu geeft.
Mizobe zei dat in China verschillende bedrijven werken aan Palworld klonen voor mobile en dat die games vaak kunnen rekenen op budgetten die 10 keer groter zijn dan wat Pocketpair ter beschikking had. Hij vermoedt dan ook dat we in 2025 overspoeld zullen worden met Genshin-achtige “monster (or girl) breeding games.”
Concreet verwees Mizobe alvast naar Tencent en een game genaamd Auroria, dat later dit jaar zou moeten verschijnen.
Recent werd er al melding gemaakt van het feit dat Tencent aan verschillende games werkt waarvoor het inspiratie haalt bij Palworld, wat op zich natuurlijk niet als een verrassing komt gezien het succes van Palworld. Zulke games zouden dan open-world, survival en crafting combineren met het verzorgen van virtuele beestjes.
Bron: twitter.com






