Bastion heeft het bijzonder goed gedaan op de Video Game Awards en net nu kondigt de ontwikkelaar aan dat er DLC zit aan te komen voor het spel. "We wilden iets uitbrengen voor onze fans, als aanloop naar de feestdagen. Op 14 december zal er dan ook een Stranger's Dream DLC zijn voor Bastion. Deze zou je goede redenen moeten geven om terug te keren naar het spel, zonder dat de kernervaring anders overkomt."
Wat krijg je?
Stranger's Dream: een nieuwe sequentie die groter en uitdagender is dan de andere. Rucks' achtergrondverhaal zal uitgediept worden, net als de geschiedenis van Caelondia.
Score Attack Mode: Je krijgt alle Spirits en Idols vanaf level 1 en je moet zo efficiënt mogelijk door het spel.
No-Sweat Mode: hiermee krijg je een ongelimiteerd aantal kansen om het spel te spelen, zodat je het verhaal gewoon kan beleven.
De uitbreiding zal op Steam gratis zijn, maar "omdat we het niet gratis kunnen maken door de richtlijnen van Microsoft" worden er op XBLA 80 Microsoft Points gevraagd.






