nieuws

Soulja Boy lanceert “Zelda” remix nummer

Soulja Boy lanceert “Zelda” remix nummer
Titel

De soap rond de Amerikaanse rapper, producer en ondernemer Soulja Boy blijft duren. Zijn online shop, waar hij goedkope consoles uit China voor een meervoud van de prijs verkocht, inclusief valse voorstellingen omtrent de specs en de mogelijkheden van de producten, is al een tijdje offline, maar dat heeft hem er niet van weerhouden om al een nieuwe console aan te kondigen. Ook wil hij Fortnite op zijn console, maar daar zei Epic al nee tegen.

Nu heeft Soulja Boy een nummer genaamd “Zelda” gelanceerd. Het nummer bevat een remix van het The Legend of Zelda main theme, maar wordt niet meteen enthousiast onthaald door fans van de gamereeks. Om te beginnen lijkt Soulja Boy niet echt te weten wie Link is en lijkt hij in de val te lopen dat de groene held Zelda is. Verder heeft hij het over diamanten in plaats van rupees. Over de rest van het nummer gaan we zwijgen.

Los van de inhoud is het natuurlijk de vraag hoe Nintendo hier op zal reageren. Voor een remix heb je in principe toestemming nodig van de copyrighthouder en de kans lijkt ons klein dat Nintendo hiermee heeft ingestemd. Aangezien Nintendo al van plan was om Soulja Boy aan te klagen omwille van zijn dubieuze consoles, is de kans groot dat het bedrijf ook hier actie zal willen ondernemen.

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!
Onderwerp: Action/Adventure, Nintendo, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Wii-U - Switch
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden