Gigantische ogers onthoofden in Extinction
Iron Galaxy heeft een nieuwe game genaamd Extinction aangekondigd. In de game ben je een van de laatste Sentinels, een soldaat genaamd Avil, die speciaal opgeleid werd om in staat te zijn de "echte" bedreiging voor de mensheid te bestrijden. Mensen hebben doorgaans altijd elkaar bestreden, maar ondertussen hield het echte gevaar zich in de schaduw schuil, klaar om toe te slaan.
Dat echte gevaar heeft een naam: de Ravenii. Zij vormen een leger van bloeddorstige monsters, waaronder reusachtige ogers en hun minions. Aan jou om hen letterlijk een kopje kleiner te maken.
Extinction staat gepland voor pc, PS4 en Xbox One en zou begin 2018 verschijnen. De game zal tijdens E3 getoond worden, zij het achter gesloten deuren. Het valt dus nog af te wachten of we snel effectieve gameplay te zien krijgen.