Eerder kondigde WWE aan dat er dit jaar geen WWE 2K21 zou komen, wat waarschijnlijk te wijten is aan de rotslechte kwaliteit van de vorige game. In de plaats van WWE 2K21 komt er wel iets anders: WWE 2K Battlegrounds, een arcade-style WWE game. De brawler wordt door Saber Interactive, bekend van World War Z en NBA 2K Playgrounds, ontwikkeld en zal in de herfst van dit jaar gelanceerd worden. Meer informatie over de game volgt later nog.
Ondertussen heeft 2K in een open brief ook meer duidelijkheid gegeven over de toekomst van de franchise. Het bedrijf wees naar de vijf updates voor WWE 2K20 die ondertussen gelanceerd zijn en belooft dat de servers van 2K19 voorlopig actief blijven. Op een nieuwe game is het immers toch nog even wachten.
2K20 werd voor het eerst volledig ontwikkeld door Visual Concepts en 2K wil verzekeren dat het bedrijf een game kan maken die zowel WWE veteranen als nieuwelingen kan bekoren. Om WWE 2K terug op het juiste pad te krijgen, huurde 2K Patrick Gilmore, de voormalige baas van Amazon Games, in als executive producer. Het is voorlopig wel nog afwachten wat hier het resultaat van gaat zijn.
Geschreven door Mine.









