trailer

GT Academy zoekt weer racer in 2012

GT Academy zoekt weer racer in 2012

Update

1 mei en dus hoog tijd voor de lancering van GT Academy 2012. Vanaf 18u vanavond zouden we ermee aan de slag kunnen en onderstaande trailer toont wat het precies inhoudt. Meer informatie is voorts te vinden op de website van Gran Turismo.

Origineel (01/05/2012, 16:46)

Bij Gran Turismo 5 wordt er al ettelijke jaren gezocht naar online racers die het racen zo goed onder de knie hebben dat ze zelfs een opleiding tot racepiloot kunnen afwerken. Dat wordt aan de hand van online uitdagingen gedaan, ontwikkeld door Kazunori Yamauchi zelf.

Vanaf 1 mei zal de nieuwe GT Academy van start gaan en kan je proberen om in aanmerking te komen voor de hoogste plek om dan uiteindelijk dankzij Nissan ook je kans te wagen in het racecircuit. De 8 verschillende uitdagingen zijn vanaf 1 mei dus te spelen en je moet in elk geval alles afgewerkt hebben voor 24 juni. Ga jij je kans wagen of denk je dat dit toch te hoog gegrepen is?

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Onderwerp: Gran Turismo 5, Polyphony D., PS3, Racing, SCEE
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden