nieuws

Marvel Tokon geblokkeerd in meer dan 100 landen

Marvel Tokon
© Marvel

De aankomende game Marvel Tokon zou geblokkeerd zijn in meer dan 100 landen. Het is onduidelijk of dit een onvoorziene fout is.

Op 6 augustus verschijnt de nieuwe Marvel-game, Marvel Tokon: Fighting Souls. In de game kan je een team samenstellen met vier vechters uit het Marvel-universum en dan in Street Fighter-stijl tegen een andere speler vechten. Voor heel wat geïnteresseerden lijkt er slecht nieuws te zijn. In een database is een lijst met landen opgedoken waarin de game geblokkeerd is. Het gaat om meer dan 100 landen verspreid over de hele wereld, waaronder Wit-Rusland, Jamaica, Servië, San Marino en Albanië. In België en Nederland kan je Marvel Tokon: Fighting Souls wel spelen.

Geen toeval

Momenteel is er geen officiële verklaring van Arc System Works, de ontwikkelaar van het spel. Toch is de lijst met landen niet geheel willekeurig. De 132 landen waarin Marvel Tokon: Fighting Souls niet werkt, zijn toevallige dezelfde landen waar PlayStation Network niet werkt. Er zijn ook andere games die om deze reden niet werkten in deze lijst met landen, waaronder Helldivers 2. De blokkering is daarnaast van toepassing op zowel PS5 als Steam. Als de boosdoener wel degelijk PSN is, wil dat zeggen dat je ook op de pc moet inloggen met je PSN-account.

Of dit probleem uiteindelijk opgelost wordt, kan eventueel op 24 juli duidelijk worden. Dan gaat namelijk de open bèta van Marvel Tokon: Fighting Souls van start.

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden