Ghost of Yotei-maker: Vrouwelijke hoofdrol uitstekende keuze
We moeten niet al te lang meer wachten om Ghost of Yotei aan de slag te gaan, de sequel op Ghost of Tsushima, een game die talloze GOTY heeft gewonnen en miljoenen exemplaren aan de man heeft gebracht. In deze sequel, die op 2 oktober verschijnt, gaan we echter niet verder met Jin Sakai, maar wel met Atsu, een vrouwelijke hoofdrol.
Jason Connell en Nate Fox, beide creative directors op de game, leggen nu uit dat het geen "woke" beslissing was, maar dat men een nieuw spannend avontuur wou maken, om mensen op nieuwe manieren te kunnen raken. De sequel moest herkenbaar zijn, maar ook vernieuwend. Bovendien werken beide heren graag aan origin stories, wat ongetwijfeld moeilijker was met een verhaal rond iemand die al volledig uit de doeken werd gedaan in de eerste game.
Bovendien kon men Atsu neerzetten als underdog in een "behoorlijk gevaarlijke" wereld en net daarom vonden ze een vrouwelijke hoofdrol een "uitstekende keuze voor die rol". Niet veel mensen zouden verwachten dat zo'n personage zo krachtig kan zijn, zo gefocust op haar tocht van wraak. Bovendien verkrijgt Atsu in de loop van het spel de bijnaam The Onryō, vertaald een "niet-verschalkbare, wraakzoekende geest", iets wat "traditioneel verhalen zijn rond vrouwen die wraak nemen", waardoor Atsu weer de juiste keuze is, zeggen de makers.
Wij van WC-Eend...
Geplaatst op 2025-04-25 07:34:47
wanneer naar steam?
Geplaatst op 2025-04-25 12:08:35