Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 wéér uitgesteld
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 is opnieuw uitgesteld. Volgens ontwikkelaar The Chinese Room wordt de game nu verwacht in oktober 2025. Het project kent al jarenlang een moeizame ontwikkeling en heeft meerdere keren van team gewisseld.
De studio verklaart dat de extra tijd nodig is om het spel af te werken met het gewenste kwaliteitsniveau. Bloodlines 2 werd oorspronkelijk aangekondigd in 2019 en stond toen gepland voor 2020. Sindsdien volgden verschillende vertragingen, waaronder een volledige overname van het project door een andere ontwikkelaar.
Ondanks het uitstel werd wel bevestigd dat de game eigenlijk al klaar is, maar dat het enkel nog om bugfixing gaat, verbetering van de game in zijn geheel en performantie. De ontwikkelaar benadrukt dat het project nu op koers ligt om een meeslepende vampierervaring te leveren die fans mogen verwachten.
Na wat ik ervan in Dev Diaries heb gezien, gaat het vermoedelijk op een flop uitdraaien. Buiten dat het afspeelt in the World of Darkness, heeft het amper nog iets te maken met VtmB
Geplaatst op 2025-03-26 11:21:54