nieuws

Terminator 2D: No Fate uitgesteld naar 31 oktober

Terminator 2D: No Fate uitgesteld naar 31 oktober
Titel

De aankomende retro-shooter Terminator 2D: No Fate, gebaseerd op de iconische film Terminator 2: Judgment Day, is uitgesteld tot 31 oktober 2025. Ontwikkelaar Bitmap Bureau laat weten dat het uitstel vooral te maken heeft met het productieproces van fysieke exemplaren. Om een gelijktijdige release van de digitale en fysieke versie mogelijk te maken, is besloten de lancering in zijn geheel te verschuiven.

No Fate werd in februari 2025 aangekondigd met een korte maar veelbelovende teaser, die duidelijk inspiratie haalt uit klassiekers als Contra, Metal Slug en Shinobi. De game combineert ouderwetse run-and-gun actie met moderne accenten en laat spelers de verhalen van T-800, Sarah Connor en John Connor volgen, verspreid over meerdere tijdlijnen. Naast bekende scènes uit de film bevat het spel ook nieuwe, niet eerder vertelde verhaallijnen.

De game stond oorspronkelijk gepland voor 5 september, maar fans van retro side-scrollers moeten nu dus iets langer wachten. Volgens Bitmap Bureau is de game technisch al vergevorderd en wordt de extra tijd benut om de mechanics en pixel-art verder te verfijnen.

Bron: gamerant.com
Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!
Onderwerp: Reef Entertainment, Retro
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden