nieuws

Roblox wil dat werknemers terug naar kantoor komen of opstappen

Roblox wil dat werknemers terug naar kantoor komen of opstappen
Titel

Roblox eist voortaan van de meeste van hun werknemers dat ze minstens drie dagen in de week weer op kantoor komen werken. Doen ze dat niet, dan wordt hen vriendelijk de uitgang gewezen.

Volgens de CEO van Roblox is het nodig dat werknemers weer naar kantoor komen omdat Roblox een “creatief” bedrijf is en die creativiteit zou alleen maar tot uiting kunnen komen wanneer werknemers elkaar regelmatig in het echt zien.

Hoewel daar natuurlijk wel wat voor te zeggen is, zijn er toch ook stemmen die vermoeden dat dit gewoon een tactiek is om makkelijker werknemers op straat te kunnen zetten.

Tijdens de coronapandemie deden veel bedrijven namelijk beloftes omtrent thuiswerk en veel werknemers hebben hun leven daar op aangepast, maar recent zien we dat heel wat van die bedrijven op die beloftes terugkomen en eisen dat er weer op kantoor zelf gewerkt wordt.

Wie dat niet doet, bijvoorbeeld omdat ze inmiddels verhuisd zijn, moet het bedrijf verlaten en ander werk zoeken. Voor sommige bedrijven is dit een handige manier om het aantal werknemers naar beneden te krijgen zonder echt naakte ontslagen te moeten doorvoeren.

De werknemers hebben drie maanden de tijd om te beslissen of ze bij Roblox willen blijven, en dus gehoor zullen geven aan de eis om weer op kantoor te gaan werken, of niet.

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!
Onderwerp: PC, Roblox
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden