nieuws

Jaffe wil “God of War op de Zelda-manier”

Jaffe wil “God of War op de Zelda-manier”

David Jaffe heeft altijd al een bijzonder uitgesproken mening gehad over vele zaken en dat is bij deze niet anders. Aangaande de release van Uncharted 3: Drake's Deception en het feit dat Eurogamer het spel bekritiseerde omwille van zijn cinematische ervaringen, heeft Jaffe zijn eigen mening over gameplay en cinematische ervaringen neergepend.

"Veel mensen vragen me of ik ooit weer een God of War zou maken en ik zeg altijd dat ik het zou doen als God of War op de Zelda-manier gedaan wordt. Als het dezelfde formule gebruikt als nu, dan zou ik het niet doen", zegt hij. "Voor mij persoonlijk heeft God of War me geleerd dat ik als een game designer en director de goden van de gameplay wil dienen. […] Ik en met mijn team willen een verhaal vertellen, maar niet ten koste van de gameplay, datgene wat ons medium zo speciaal maakt."

"Kijk naar Guitar Hero, Modern Warfare 3, Angry Birds, Farmville, Mario, Madden, Wii Sports en ga zo maar verder. Zelfs GTA verkoopt omdat vele mensen gewoon in de wereld willen rondlopen. Kijk naar de bestverkochte games nu. Het spel verkoopt heel goed als het op de juiste manier gemaakt is en juist is uitgevoerd. De 'ervaringen' verkopen ook goed, maar minder dan de gameplay-gerichte games. Bovendien kosten deze [ervaringsgerichte] games veel meer om te maken, in de meeste gevallen."

Bron: criminalcrackdown.blogspot.com
Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Onderwerp: Action/Adventure, God of War III, PS3, SCEE, SCEI
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden