Ubisoft heeft de Lost Between Worlds uitbreiding voor Far Cry 6 onthuld. Die verschijnt al op 6 december en brengt spelers naar verschillende surreële, door aliens gesimuleerde versies van Yara.
Lost Between Worlds zal vanaf 6 december te koop zijn voor 19,99 euro. Er wordt ook een Upgrade Pass voorzien voor 29,99 euro (opgelet: tijdelijke prijs tot en met 22 december 2022, daarna wordt de prijs 59,99 euro). Die bevat naast Lost Between Worlds meteen ook de eerder gelanceerde Far Cry 6 Season Pass en alle DLC die daarbij hoort. Een nieuwe Game of the Year Edition tot slot is beschikbaar voor 49,99 euro, wat opnieuw slechts een tijdelijke prijs is en een korting van 60% op de normale prijs.
Intussen heeft Far Cry 6 ook een update gekregen die onder meer New Game Plus toevoegt. Ook is er nu een free trial van Far Cry 6 beschikbaar die het eerste hoofdstuk van de game bevat.





