nieuws

Tencent koopt zich in bij Bohemia Interactive

Tencent koopt zich in bij Bohemia Interactive
Titel

Bij de Chinese grootmacht Tencent blijft het geld rollen. Deze keer heeft het bedrijf zich ingekocht bij Bohemia Interactive, bekend van Arma. Het gaat wel om een minderheidspositie, dus voorlopig kan Bohemia volledig onafhankelijk van Tencent blijven functioneren.

Dat Tencent nu aandeelhouder is, komt Bohemia alleszins wel goed uit. De studio wil namelijk Ylands, een platform voor het creëren van games voor pc en mobile, in China lanceren en een Chinese partner hebben maakt het allemaal wat makkelijker.

Recent werd Tencent minderheidsaandeelhouder bij Dontnod en werd het de nieuwe eigenaar van Klei Entertainment. Daarnaast is Tencent ook eigenaar van Riot Games en bezit het 40% van de aandelen van Epic Games. Het heeft zich ook al ingekocht bij grote namen als Activision Blizzard, Ubisoft en Paradox Interactive.

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!
Onderwerp: Tencent
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden