Op het LinkedIn profiel van Dave Molloy, Cinematic Creative Director bij Sucker Punch, stond eventjes te lezen dat hij momenteel werkt aan “Ghost of Tsushima voor Sony PS5.” Niet veel later werd die melding verwijderd en vervangen door “Ghost of Tsushima voor Sony PlayStation.”
De vraag is natuurlijk wat dit te betekenen heeft en hoewel er verschillende mogelijkheden zijn, zal de toekomst moeten uitwijzen welke het precies is.
Zo zou het kunnen dat Sucker Punch aan een nieuwe update werkt waardoor de game nog beter tot zijn recht komt op PS5. Daarvoor bestaat momenteel al een 60fps mode, maar wie weet mogen we ons ook nog aan bijvoorbeeld DualSense extraatjes verwachten.
Voorts kan het natuurlijk ook dat er wordt gewerkt aan een complete, dedicated PS5-versie, waarbij ook de graphics nog wat extra opgesmukt zouden worden.
Nog een mogelijkheid is dat dit een eerste indicatie is dat er aan een sequel gewerkt wordt, bestemd voor een release op PS5.
Veel mogelijkheden dus, maar voorlopig nog geen zekerheden.







