nieuws

Het ziet er niet zo goed uit voor Killzone

Het ziet er niet zo goed uit voor Killzone
Titel

Het ziet er niet naar uit dat fans snel een nieuwe Killzone game voorgeschoteld zullen krijgen, en dat terwijl de laatste game in de reeks dateert van in november 2013, toen Killzone: Shadow Fall werd gelanceerd als launch game voor PS4.

Op zich was het natuurlijk al duidelijk dat Killzone geen prioriteit meer was voor Guerrilla Games, dat zich nu volop focust op Horizon Forbidden West voor PS4 en PS5, maar Sony lijkt Killzone ook effectief meer en meer in de vergetelheid te drukken.

Recent deed Sony al geen moeite meer om bij de voorstelling van Guerrilla Games als een van zijn studio’s Killzone te vermelden en ging het alleen maar over de Horizon franchise. Daar komt nu nog eens bij dat de officiële Killzone website “op pensioen” is gestuurd.

Waarom de website niet langer open wordt gehouden, is niet bekend, maar het doet alleszins wel vermoeden dat Sony niet meteen van plan is om snel nog iets met Killzone aan te vangen.

Het sluiten van de website zou geen effect hebben op de multiplayer van Killzone: Mercenary en Killzone: Shadow Fall, al zal het wel niet meer mogelijk zijn om via de website clans te creëren en te onderhouden.

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Onderwerp: FPS, Guerrilla, Killzone, Killzone: Shadow Fall, PS4, Sony Computer Entertainment Europe
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden