Kingdom Hearts III verschijnt op 29 januari, maar helemaal volledig is de game op dat moment blijkbaar nog niet. Square Enix heeft namelijk laten weten dat het via enkele updates in de week van de launch nog wat extra content toevoegt.
Om te beginnen wordt op 29 januari zelf een recap van de vorige games toegevoegd. Een dag later, op 30 januari, wordt via een patch de epiloog geïmplementeerd en op 31 januari wordt nog een “secret movie” voorzien.
De reden voor het feit dat deze dingen niet meteen beschikbaar zijn, heeft waarschijnlijk met meerdere zaken te maken. Waarschijnlijk was de content in kwestie nog niet helemaal klaar en voorts wil men op deze manier mogelijk ook tot op zekere hoogte spoilers vermijden.






