nieuws

Bugs Ocarina of Time bewust behouden

Bugs Ocarina of Time bewust behouden
Titel

The Legend of Zelda: Ocarina of Time is een klassieker en heeft voor vele fans geen enkel geheim meer. Elk klein foutje en elke bug in het spel zijn ondertussen alom gekend bij de fans en dat heeft Grezzo, de ontwikkelaar van de 3DS-versie, ertoe aangezet om al deze bugs gewoon te laten zitten in Ocarina of Time 3D.

"Als programmeurs wilden we deze bugs eruit halen, maar de crewleden die het oorspronkelijke spel hadden gespeeld zeiden dat de bugs leuk waren, tot onze grote verbazing. Het zou niet leuk zijn als je vrienden niet konden zeggen "ken je deze?". We besloten dus om ze erin te laten omdat ze niet echt veel problemen veroorzaakten en zelfs voordelig waren. […] Als iets écht niet kon, haalden we het er met tegenzin wel uit, dus er zullen er een paar verdwenen zijn, maar de meeste werden erin gelaten, zodat mensen ermee kunnen lachen."

Er zijn wel een aantal andere zaken die de ontwikkelaar kopzorgen bezorgde. Zo waren er problemen met de fakkel en ook het gevecht met Ganon voelde anders aan dat in de oorspronkelijk game.

Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

Bron: siliconera.com
Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Onderwerp: 3DS, Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D, Nintendo, RPG
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden