In een interview met CVG heeft Brian Fleming, producer van Infamous 2, toegegeven dat het er hoge verwachtingen gekoppeld zijn aan het leven als Sony exclusive game. Volgens hem verwachten gamers bepaalde zaken als ze een PlayStation exclusive in handen hebben en daar willen ze dus ook tegemoet aan komen.
"Ik denk dat de lat voor Sony exclusives hoog wordt gelegd door de spelers en door Sony zelf. Het is niet eenvoudig om hier tussen te staan. Zo zijn games als Uncharted, Resistance en LittleBigPlanet een inspiratiebron voor ons. We bekijken deze games en denken "we moeten beter doen". We bekijken Uncharted 2 en we zeiden "Onze graphics en onze rendering moeten ruim beter zijn". Hopelijk zijn we daar ook in geslaagd."
Doordat men geïnspireerd werd door deze titels heeft men gepoogd om van Infamous 2 een beter game te maken. "Hopelijk inspireren we met dit spel om ook [nieuwe] zaken te doen. Maar voor ons is het echt dat die games de lat hoog hebben gelegd en we voelen ons vereerd dat we in dezelfde groep zitten. We hebben nog veel te leren en we kunnen nog veel verbeteren."






