Enkele dagen geleden dook een mysterieuze website op waarvan iedereen dacht dat het een teaser was voor Fallout 4. Op dat moment echter hebben we het nieuws niet gebracht omdat we sterke aanwijzingen hadden dat het om een hoax ging en uiteraard willen we fans geen onterechte hoop bieden. De lichtelijke massahysterie rond Fallout 4 wordt echter nog aangewakkerd nu blijkt dat Bethesda Fallout 4 als handelsmerk zou hebben geregistreerd.
De timing zal wel geen toeval zijn, maar de vraag is natuurlijk in hoeverre we dit allemaal kunnen vertrouwen. Bij de zogezegde teaser website konden al vraagtekens geplaatst worden op basis van IP-adressen etc., en ook het handelsmerk kan uiteindelijk makkelijk vervalst worden. Dat bleek nog niet zolang geleden immers bij Half-Life 3. Kort gezegd kan je redelijk makkelijk een aanvraag voor een handelsmerk indienen en daarbij kan je je uitgeven voor eenders welk bedrijf. De aanvraag zelf is online al terug te vinden bij de bevoegde Europese instantie, maar moet nog gecontroleerd worden en dan kan eventueel blijken dat het om een hoax gaat.
Kortom: Fallout 4 zal er ooit wel van komen, maar de teaser website en het handelsmerk zijn wat ons betreft nog geen reden om te gaan zweven.







