nieuws

Het festivalseizoen gaat van start in Genshin Impact Luna VIII

Genshin Impact
© Hoyoverse

Naar goede gewoonte pakt Genshin Impact uit met een uitgebreid event waarmee je de hele zomer plezier hebt.

Genshin Impact zet binnenkort de laatste patch van Nod Krai in en viert dat met een heus zomerfestival én een terugkeer naar de maan. Genshin fans weten ondertussen al even dat de jaarlijkse zomerpatches telkens een groots feest betekenen, maar deze keer mikt Hoyoverse voor nieuwe hoogtes. Deze zomer krijgen we uitzonderlijk geen zomers gebied maar vieren we de zomer in Fontaine op Wriothesley’s massieve schip, waar een heel aantal leuke mini games gespeeld kunnen worden om het aquarium op het schip uit te breiden en open te stellen voor een publiek. Naar goede gewoonte kan je met dit heuse zomer event weer heel wat leuks verdienen.

Het hoogtepunt is een gratis Charlotte en diens nieuwe outfit geïnspireerd door grote literaire detectives. Naast deze gratis outfit is er ook nog een schattige pyjama te koop voor het Natlan personage Citlali, die ook een grote rol speelt in het zomerverhaal dit jaar. De uitbreiding van de map komt deze keer in de vorm van een heuse trip naar de ruimte. Na een kort bezoekje aan de maan na het grote gevecht tegen Dottore in Nod Krai, kunnen travellers eindelijk de maan permanent bezoeken en ontdekken. Daar zullen we meer kunnen leren over de oeroude draken die ooit over Teyvat heersten. Speel met zwaartekracht en verken de verschillende terreinen van de maan terwijl je weer een nieuwe laag lore kan bestuderen.

Een oude bekende keert terug

Wat de Genshin cast ongetwijfeld zal verrassen, is dat Sandrone terug ten tonele verschijnt. Na haar moedige offer in de strijd tegen Dottore leek de schade te groot om Sandrone of haar helpende hand Pullonia te herstellen. Spelers zullen daarentegen al langer weten dat de kans op een terugkeer en bijhorende banner best groot is. Sandrone’s tijd om te schijnen is nu officieel in aantocht. Met hulp van een verrassing van Alain, de wetenschapper die de robots lang geleden bouwde, krijgt Sandrone een tweede kans om te leven.

Het is dan ook een beetje poëtisch dat Sandrone samen met enkele buffs een tweede kans op leven geeft aan enkele oude personages die al lang buiten de meta waren gevallen. Met haar Stellar Linchpin vision kan Sandrone Stellar Reactions ontketenen, beginnende bij Stellar Conduct. Deze nieuwe cryo-electro reactie geeft buffs aan de speler terwijl het de physical RES van vijanden vermindert. Bepaalde cryo en electro personages zullen bovendien ook unieke verbeteringen krijgen bij deze nieuwe reactie. We kunnen er dus ook op rekenen dat de Stellar reacties zullen uitgebreid worden wanneer we naar Shneznaya reizen na de zomer.

Naast Sandrone zal Citlali ook een rerun krijgen in deel 1 van de patch. Deel twee zal dan weer reruns voor Columbina en Raiden Shogun bevatten. Deel 2 zal ook een speciale nieuwe banner genaamd Lighttrace hebben. In deze banner kan je een keuze maken tussen een aantal personages die een boost zullen krijgen door de nieuwe Stellar Conduct reactie, zoals Yae Miko en Qiqi.

Je kan version Luna VIII spelen vanaf 1 juli. De trailer voor de patch kan je alvast hier bekijken.

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!
Onderwerp: Genshin Impact
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden