Na 20 jaar zit er eindelijk een zogenaamde “arachnaphobia mode” aan te komen voor World of Warcraft. Dat is een speciale mode die de game iets aangenamer zou moeten maken voor spelers die bang zijn van spinnen en de beestjes liever niet op hun scherm zien opduiken.
De nieuwe mode wordt speciaal ontwikkeld naar aanleiding van de nieuwe War Within uitbreiding, waarin het spinachtige Nerubian ras een prominente rol speelt. De mode zal echter niet alleen een effect hebben op content van War Within, maar spinnen in heel World of Warcraft aanpakken.
Of de oplossing die men voorziet veel beter is, is wel nog maar de vraag. De arachnaphobia mode verandert alle spinnen in World of Warcraft namelijk in (roze) krabben, een diertje dat voor sommigen misschien nog iets te hard lijkt op een spin.







