Ongeveer een jaar na de geruchten is het nu officieel: EA werkt aan een singleplayer Black Panther game. Ontwikkelaar van dienst is Cliffhanger Games, een nieuwe studio van EA in Seattle. De developer werkt voor de Black Panther game samen met Marvel Games.
De Black Panther game zit wel nog in een erg vroege fase van de ontwikkeling, maar er zijn wel al wat algemene details bekend. Zo is het een third-person game en wil men spelers meer controle en vrijheid geven dan ooit tevoren in een narratief gedreven game. Men wil Wakanda dan ook als een “uitgebreide en reactieve wereld” neerzetten.
Cliffhanger Games wordt geleid door Kevin Stephens, die eerder nog de baas was van Monolith Productions. De ontwikkelaars van de studio werkten eerder al aan Middle-Earth: Shadow of Mordor, Halo Infinite, God of War en Call of Duty.






