We wisten al dat de horrorgame Martha is Dead op PlayStation gecensureerd zou worden en nu weten we ook hoe precies. Opgelet: spoilers!
Om te beginnen is de interactiviteit verwijderd uit een scène waarin spelers het gezicht van een lijk snijden. Hetzelfde gebeurde bij een scène waarin spelers de baarmoeder van een lijk opensnijden met een schaar.
Voorts werden verwijzingen naar masturbatie verwijderd en bevat de PlayStation-versie uitgebreidere waarschuwingen aan het begin van de game.
Tot slot werd aan de PlayStation-versie een optionele modus toegevoegd die de scènes van hierboven volledig verwijdert, samen met scènes omtrent een miskraam en zelfmoord. Sowieso bevatten alle versies van de game een optionele modus die scènes rond zelfverwonding censureren.





