nieuws

“Remasters van GTA 3, Vice City en San Andreas verschijnen dit jaar nog”

“Remasters van GTA 3, Vice City en San Andreas verschijnen dit jaar nog”
Titel

De laatste tijd begonnen meer en meer geruchten op te duiken omtrent remasters van enkele oudere GTA-games en die geruchten lijken een stevige bron van waarheid in zich te dragen. Bij Kotaku hebben ze van verschillende betrouwbare bronnen vernomen dat Rockstar inderdaad werkt aan remasters van GTA 3, GTA: Vice City en GTA: San Andreas.

De remasters zouden dit jaar nog verschijnen, mogelijk eind oktober of begin november, en dat voor pc, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Google Stadia en mobile. Het zou wel kunnen dat de versie voor pc en mobile wat later volgt omdat Rockstar zich in eerste instantie op consoles zou focussen.

Wat de remasters zelf betreft: die zouden ontwikkeld worden met de Unreal Engine en naast een “combinatie van oude en nieuwe graphics” ook een vernieuwde user interface bevatten. In hoeverre er ook aan de gameplay gesleuteld werd, is niet bekend, maar naar verluidt wil men wel gewoon de klassieke gameplay van destijds behouden.

Als er inderdaad een remastered trilogy zit aan te komen in de loop van de komende maanden, zou een officiële aankondiging niet al te lang meer op zich mogen laten wachten. Nog eventjes afwachten dus.

Bron: kotaku.com
Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!
Onderwerp: Action, Grand Theft Auto V, Rockstar Games
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden