Alsof CD Projekt RED na het Cyberpunk 2077 fiasco nog niet genoeg kopzorgen had, is de studio nu ook nog eens het slachtoffer geworden van hackers. Die vragen losgeld, maar CD Projekt RED is niet van plan om toe te geven.

De hackers zouden de broncode van Cyberpunk 2077, The Witcher 3, GWENT en een nooit gelanceerde versie van The Witcher 3 hebben buitgemaakt, evenals een hoop documenten van de boekhouding en algemene administratie. Als CD Projekt RED niet ingaat op de eisen van de hackers, wordt alles doorverkocht of openbaar gemaakt.
In een reactie laat CD Projekt RED weten dat het niet zal onderhandelen en geen losgeld zal betalen. De studio benadrukt dat geen persoonlijke gegevens van spelers gestolen zouden zijn.








