nieuws

Warframe krijgt mogelijk nieuwe eigenaar

Warframe krijgt mogelijk nieuwe eigenaar
Titel

Leyou, een Chinese investeringsmaatschappij met een focus op videogames, wordt mogelijk overgenomen door iDreamSky, een Chinese uitgever van voornamelijk mobile games. Onderhandelingen zouden momenteel aan de gang zijn en er wordt gesproken over een overnameprijs van 1,4 miljard dollar.

Een van de belangrijkste bedrijven die Leyou in handen heeft, is Digital Extremes, bekend van Warframe. Digital Extremes werd in 2016 overgenomen door Leyou en kon sindsdien rekenen op extra centjes, terwijl het tegelijk nog een stevige zelfstandigheid kon behouden. Het valt af te wachten wat de overname voor effect zal hebben op de gang van zaken bij Digital Extremes. Verder heeft Leyou ook nog Splash Damage en andere studio’s in handen.

Bij iDreamSky is Michael Chen, een van de oprichters en momenteel ook CEO van het bedrijf, de grootste aandeelhouder met bijna 26% van alle aandelen. Daarnaast is ook de Chinese grootmacht Tencent een stevige aandeelhouder met 18,6% van de aandelen.

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!
Onderwerp: Action, Digital Extremes, Warframe
0 Reacties
Populairste
Nieuwste Oudste

Nieuw op 4Gamers:

Nieuwsbrief icon

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van 4Gamers in je mailbox!

Google Voeg 4Gamers.be toe als favoriete bron op Google!

Ook interessant:

coolblue 4gamers

Heeft je setup nood aan een upgrade? Ontdek de scherpste gamingdeals bij Coolblue!

Avatar melden