Update 2
De hele dag al lijkt Gent belaagd te worden door Chimera, maar gelukkig is er het lokale verzet dat, met de PS3-controller in de hand, weerwerk biedt. De strijd lijkt inmiddels zelfs gestreden en Sony nodigt iedereen uit om morgen de schade te gaan opmeten. Zo kan je tussen 7u45 en 8u15 in Gent terecht op het plein voor het Sint-Pietersstation, om daar de overwinning op de Chimera te vieren. Er worden leuke prijzen weggegeven, met als hoofdprijs een pakket dat de game, een t-shirt en een Chimera-schedel bevat. Belangrijk: vergeet zeker het wachtwoord niet door te geven aan de Resistance-leden ter plaatse, namelijk "My name is Joseph Capelli, I am the Resistance."

Update (06/09/2011, 14u00)
Blijkbaar hebben de Chimera het echt op ons kleine landje gemunt. Er is immers weer een spoor opgedoken, laten bronnen ons weten. Iemand die weet waar dit zich bevindt?

Origineel 06/09/2011 om 11:00
Onze vrienden van Sony melden ons dat de Chimera het niet enkel gemunt hebben op de virtuele wereld, maar dat ze ook een aanval plannen op ons kleine Belgenlandje. Waar ze juist gaan toeslaan en wat hun plannen zijn, werd nog niet ontcijferd, maar de eerste aanwijzing kon wel al opgespoord worden. Zodra we meer weten, laten we het jullie zeker weten.









