ArenaNet, de studio die zich momenteel nog bezighoudt met Guild Wars 2, heeft een grote herstructurering aangekondigd. Doordat de games van de studio inmiddels al wat ouder zijn en nieuwe projecten vertraging hebben opgelopen, zijn de inkomsten gedaald en de huidige situatie zou op termijn niet meer houdbaar zijn.
De herstructurering houdt een fusie in van de publishing divisions van ArenaNet en NCSoft, terwijl ook over het hele bedrijf heen een operatie wordt uitgevoerd om kosten te besparen. Een van de gevolgen zijn ontslagen, al werd nog niet gezegd hoeveel mensen hun job zullen verliezen. Bij ArenaNet werken zo’n 400 mensen.
Wat Guild Wars 2 betreft, zou in de nabije toekomst niet veel veranderen. ArenaNet blijft gewoon verdere ondersteuning en nieuwe content voor de game voorzien.







